• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Глобални Делови Дистрибутери Акумулатор Филтер Сушење Одговара избери: -МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛЦ, 2015-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Ц

Глобални Делови Дистрибутери Акумулатор Филтер Сушење Одговара избери: -МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛЦ, 2015-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Ц

 
DEN 207.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Акумулаторот/приемникот е дизајниран да ја отстрани влагата од Системот За Климатизација. Секој пат кога ќе се отвори Системот За Климатизација, акумулаторот/приемникот мора да се замени. Промената на акумулаторот/приемникот е потребна при сервисирање На Системот За Климатизација. Дизајниран за исполнување или надминување на ое вклопување, форма и функција. Издржливост тестирана на секој нов дизајн. Директна замена за вклопување. Содржи ое квалитетно средство за сушење. Одговара Изберете : 2016.2018-2020 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛЦ 4 ЦИЛ 2 Л 2015-2021 МЕРЦЕДЕС-Бенц Ц 4 Цил 2 Л 2017-2018,2020 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ ГЛЦ КУПЕ 4 Цил 2 Л 2017-2020 МЕРЦЕДЕС-Бенц Е 4 Цил 2 Л 2015-2020 МЕРЦЕДЕС-Бенц Гла 4 цил 2 л 2014-2021 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ КЛА 4 Цил 2 Л 2014-2017 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ С 8 Цил 4.7 Л 2019-2021 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ А 4 ЦИЛ 2 Л 2018-2020 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ С 8 ЦИЛ 4 Л 2019-2020 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ КЛС 6 цил 3 л 2019 мерцедес-бенц глц КУПЕ 6 ЦИЛ 3 Л 2017 Мерцедес-БЕНЦ ГЛЦ 6 ЦИЛ 3 Л 2016-2019 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ АМГ ГТ 8 ЦИЛ 4 Л 2020-2021 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ АМГ ГТ 6 ЦИЛ 3 Л 2014-2017 Мерцедес-Бенц Б ЦИЛ Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО на Нашиот додаток За Вклопување за проверка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ