• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Авамо Менс Поло Маица Ревер Врат Летни Врвови Маици Со Кратки Ракави Мажи Класична Фит Блуза Тенис Маица СТИЛ Б ХХХЛ

Авамо Менс Поло Маица Ревер Врат Летни Врвови Маици Со Кратки Ракави Мажи Класична Фит Блуза Тенис Маица СТИЛ Б ХХХЛ

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Машка Поло Кошула, Кошула За Вратот На Ревер, Секојдневни Блузи, Летна Блуза, Тип На Кошула За Голф : Шарени, Споени, Боја На Копче : Како Што Покажува Сликата : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XLMaterial : 85% Полиестер, 15% Spandex Neckline : должина на лапел : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Карактеристики : 1. Оваа поло кошула за голф е изработена од плетена плетена влага што брзо ја отстранува влагата и има плакета со две копчиња.2. Плакета со копчиња и едноставен изглед што ја прават оваа поло маица за голф да оди во канцеларија или на одмор.3. Оваа машка поло кошула е една од најудобните поло маици што некогаш ќе ги носите. Лесна, мека и растеглива ткаенина што дише за да ви даде ладно чувство во жешкото лето.4. Без разлика дали сте во теретана или на каучот прави облека што ќе издржи каква било активност или не активност. Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Поло Маици : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Поло Кошула, Кошула Со Копчиња, Секојдневни Блузи, Класична Маичка, Летна Блуза, Тенка Маичка. Материјал-85%Полиестер, 15% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Обична Поло Кошула За Вратот На Ревер, Врвови Со Кратки Ракави, Летна Маичка, Споена Блуза Со Пруги со Копчиња, Трендовски и Убав. Повод-Класичната Поло Кошула Е Погодна за Секојдневна, Секојдневна Работа, Бизнис, Состаноци, Голф, Тенис, Рагби, Други Спортски И Секојдневни Активности. Натпревар - Оваа Тенка Фит Поло Маици Има Различни Бои Што Можете да Ги Измешате Со Толку Многу Стилски Тексас Панталони или Секојдневни Панталони за Секојдневниот Изглед.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ