• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Жените Love V-Вратот Љубов Печатење Долг Ракав Повик Лабава Маица Врвот Трендовски Fall Облека Кошула Блуза Дуксер

Жените Love V-Вратот Љубов Печатење Долг Ракав Повик Лабава Маица Врвот Трендовски Fall Облека Кошула Блуза Дуксер

 
DEN 335.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Жените Love V-Вратот Љубов Печатење Долг Ракав Повик Лабава Маица Врвот Карактеристики : 1.It изработен е од полиестерски памук, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Совршен Натпревар со вашите омилени итн. 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне. 4.Облечете Ја Оваа Маица за да изгледате повеќе господин. 5.Секој ден со него е супер среќен.Информации за производот : Сезона : Есенски Пол : Женски Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : должина на памучни Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : врвови од 1 ПАРЧЕ ,мек Материјал,Изработен од полиестер, памук, спандекс, добра еластичност, мека и удобна, пријателска за кожата и ви дава пријатно чувство цело време. ●Стил}Овој Врв е задолжителен во вашата гардероба, без разлика дали одите на лежерен или спортски ИЗГЛЕД. Овој разноврсен врв може да се комбинира и со патики, чизми или сандали за да се комплетира привлечниот изглед. ①Тип пунктови за туника /есенска блуза/ туники за блузи за fall/долги ракави /врвови за туника за носење со хеланки/есенски врвови. ●Повод дека врвовите со Долги ракави се најдобриот избор за секојдневно секојдневно. Обичниот и лабав стил го прави одличен за различни активности. Погоден за секојдневно носење, работа, на отворено, училиште, шопинг, запознавање, одмор и вежбање. ●Модни врвови●овој моден врв ќе биде модерен тренд во fall и зима. Класичниот стил може да одговара за повеќето фигури.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ