• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
твифер женски блузи женски дама краток ракав обичен о-вратот врвот блуза кошули маици туники

твифер женски блузи женски дама краток ракав обичен о-вратот врвот блуза кошули маици туники

 
DEN 143.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35. €Карактеристики : модерен изглед, убава форма, удобен за носење или носење, едноставен за чистење и може да се примени на разни сцени, што е совршен подарок за другата половина. ①Прилики божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот На Вљубените, Денот На Свети Патрик, Велигден, 4 јули, Денот На Независноста, Велигден, Денот на Благодарноста, Денот на Таткото, Денот на Мајката, Супер Боул, домашно слободно време, спортови на отворено.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ