• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно отпечатоци „Заплеткајте го денот темни“ мотивациони цитати и изреки - црна, сива боја

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно отпечатоци „Заплеткајте го денот темни“ мотивациони цитати и изреки

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Зафатете го денот мрачно, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на типографија со мотивациска цитати и изреки тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ