• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Прекрасна Men Машки Парови Волнени Чорапи Една Големина 7-Светло Сива

Прекрасна Men Машки Парови Волнени Чорапи Една Големина 7-Светло Сива

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие машки волнени чорапи се со големина 7-9 и се топло војување За Пролетните, Зимските или Есенските сезони. Има вкупно 7 бои за избор за да одговараат на вашите различни тимови во студените сезони. Волна мешавина. Увезени. НЕВЕРОЈАТЕН ГЛАМУР : Шарени чорапи за да бидете здрави и среќни. Вашите стапала ќе се чувствуваат исклучително и целосно опуштено со овие супериорни, добро изработени пар дебели чорапи. Додадете шик завршен допир на вашата секојдневна облека. Фустан за успех!. ЌЕ ГО ОБОЖАВАТЕ СЕКОЈ ДЕТАЛ : Луксузни женски чорапи дизајнирани да направат да изгледате прекрасно до последниот детал. Исклучително мазната завршница на чорапот нуди удобна луксузна сензација во секаков вид чевли. Направено со флексибилна необврзувачка структура совршено одговара на вашите прсти и ги оцртува нозете без трага од непријатност. ВРХОВНА УДОБНОСТ : Воодушевете ги прстите во природниот, нежен допир на дополнителни меки волнени влакна. Микроструктурата што дише многу ја отстранува влагата, намалувајќи ја потта и мирисот. Чувајте ги нозете суви и свежи во текот на целиот ден во овој ладен пар нејасни чорапи. Уникатниот дизајн на основата на стапалото спречува отекување на глуждот поради многу часови на одење или стоење. ФАНТАСТИЧЕН КВАЛИТЕТ : Чорапите направени од материјали со врвен квалитет со зголемена издржливост нема да се намалат или разоткријат по повеќекратна употреба. Нежните влакна погодни за кожата и извонредното плетење гарантираат дека ќе уживате во нежно носење. ЦЕЛОСНО ЗАШТИТЕНИ : ако овие топли чорапи не ги исполнат вашите очекувања, ние целосно ќе ви вратиме. Нашата корисна услуга за клиенти ќе ви даде најзадоволувачко искуство за купување. Купете безгрижно денес!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ