• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Денот Независноста Девојка Трегери Комбинезон Летни Ѕвезди Ленти Ромпери Без Ракави Шорцеви За Мало Дете

Денот Независноста Девојка Трегери Комбинезон Летни Ѕвезди Ленти Ромпери Без Ракави Шорцеви За Мало Дете

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Состојба : 100% Сосема Нов. Ракав : Без Ракави. Боја : Ѕвезди Ленти Знаме, Орел Ѕвезди, Ѕвезди Ленти. Пол : Девојка. Печатење ѕвезди и ленти, ремени за рамо со копчиња, 2 џебови и 1 џеб за гради, комбинезон за суспендирање без ракави за девојчиња, летни секојдневни шорцеви за ромпер, извонредни детали за дизајнот го прават вашето малечко слатко и шармантно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ