• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Зодани Деца Плете Џемпери Џемпер Со Долги Ракави Лабава Пуловер Обичен Скокач Врвот Играјќи Каки 20

Зодани Деца Плете Џемпери Џемпер Со Долги Ракави Лабава Пуловер Обичен Скокач Врвот Играјќи Каки 20

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Мерење-Ве Молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца. Погоден за свадбена забава, празнична забава, Прва Причест, церемонија, крштевање, роденден, натпревар итн. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Материјал-70%Полиестер, 30%Спандекс. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Детски Бебешки Девојки Есенски Зимски Џемпер, Секојдневни Плетени Џемпери со Долги Ракави, Пуловер за Скокачи за Мали Деца.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ