• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чудо девојки на нација 4- & плус долги ракави пукани печатени селани врвни селани

Чудо девојки на нација 4- & плус долги ракави пукани печатени селани врвни селани

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ова е совршен врв за сите прилики. Одликувајќи се со цветен принт, смалување околу вратот и три ракави со должина од четвртина, ова ќе биде новиот омилен врв на вашата девојка! Селанец со долг ракав. Цветен принт. Ракави со должина од три четвртини. Сместен. Девојки 4-18 и плус. 100% Рајон Чалис. Инструкции за нега на ткаенини : Машината што се пее.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ