• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хуачен Женски Секси Едношалтерски Пресечен Раб Цветен Краток Ракав Лабав Секојдневен Фустан

Хуачен Женски Секси Едношалтерски Пресечен Раб Цветен Краток Ракав Лабав Секојдневен Фустан

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

06" Големина : ХХЛ САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 еу : 44 Должина : 117см/46.Женски Секси Едно Рамо Пресече Полите Цветни Краток Ракав Лабава Повик Фустан Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. ● Модерна постава за обложување : со вашите омилени високи потпетици или сандали, станови, апостолки и сандали за уживање во кул летни денови. Опис : Полиестер, мек материјал, лесен и удобен, фустан во плакарот, лесно може да се облече нагоре или надолу, удобен за носење, може да се носи цел ден.67"големина : Xxl Сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 должина : 117СМ/46. Совршен долг фустан за секојдневен, плажа, секојдневно носење и семејни собири.06" Големина Шема : Големина : С Сад : 6 Велика Британија : 10 еу : 36 Должина : 113см/44. Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Непозиционирана Декорација за печатење : Нема Силуета : А-Линија што добивате : 1 Еез Фустан Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет ќе добиете : 1 Х Големина На Женски Фустан Сад Велика БРИТАНИЈА Должина НА ЕУ ХХЛ 14 18 44 117см/46. ● Затворање прилики : Разноврсен фустан за лежење дома или извршување задачи.28"големина : Xl САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Должина : 116см/45. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ