• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сино Женски Летен Фустан Цветен Принт Тенк Без Ракави Со Тркалезен Врат Фустан Во Близина На Клуб На Плажа Миди Фустан Волнен Фустан

Сино Женски Летен Фустан Цветен Принт Тенк Без Ракави Со Тркалезен Врат Фустан Во Близина На Клуб На Плажа Миди Фустан Волнен

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Летен Фустан Цветен Принт Фустан Со Резервоар Без Ракави Со Тркалезен Врат Блиску Фитинг Клуб Плажа Миди Фустан Волнен Фустан1.Памучна Мешавина2.Материјал : Мек Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење И Е Многу Мек, Удобен, Еластичен, Лесен И Одговара На Вашата Кожа. Обичен Долг Ракав Краток 3.Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни Фустан За Концерт Женски Обични Фустани Опремени Фустани Женски Летни Фустани На Жените4.Функција : Обезбедува Лесна Удобност Заедно Со Мека И Топла Функција.лесна Мека Ткаенина За Удобна Женствена, лесна За Носење, Без Брчки Одлична За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум, 5.Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Среќа. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали, доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Најпродавани Летни Фустани Макси Фустан Без Ракави Жена Тен Фустан Облечен За Жени Секојдневни Лабави Фустани За Жениблагодарение за вашето разбирање!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Dress Size USUKEUBust Waist Hip Lengths483486cm/33.86"74cm/29.13"96cm/37.80"110cm/43.31"M6103690cm/35.43"78cm/30.71"100cm/39.37"111.5 cm/43.90"L8123896cm/37.80"84cm/33.07"106cm/41.73"113cm/44.49"XL101440102cm/40.16"90cm/35.43"112cm/44.09"114.5 cm/45.08"XXL121642108cm/42.52"96cm/37.80"118cm/46.46"116cm/45.67"XXXL141844114cm/44.88"102cm/40.16"124cm/48.82"117.5 cm/46.26"XXXXL162046120cm/47.24"108cm/42.52"1300cm/511.81"119cm/46.85" Долготрајна Соодветна Апликација За Облека. Лесен фустан нагоре или надолу, удобен и симпатичен, суштински секојдневен фустан со средна должина за пролет и лето. Должина На Фустан : Средна Должина. Совршено богата, мазна ткаенина која убаво завеси. Супер мек материјал, дише, допир на кожата, прави да се чувствувате добро. Повод : Одлично За Секојдневна Облека, Работа, Училиште, Дом, Забава, Одмор, Плажа, Излегување, Лето, Пролет и Fall.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ