• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Се прашуваат девојки со долг ракав играат фустан, големини 4- & плус

Се прашуваат девојки со долг ракав играат фустан, големини 4- & плус

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Од училишните денови до забавата на игралиштето, мекиот и лесен фустан за играње на нација се прашуваат, ја одржуваат како изгледа симпатично и се чувствува одлично. Ockебовите додаваат на обичниот трема и тотална удобност. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : Влече стајлинг. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две џебови на страните. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои. Долг ракав игра фустан за девојки од чудо нација.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ