• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стар возење девојки 4- Надвор од копчето на рамото надолу по чипка пролетен фустан

Стар возење девојки 4- Надвор од копчето на рамото надолу по чипка пролетен фустан

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Лејси и прекрасна, фустанот „Оф-рамод“ на Star Star Ride е доволно тренд за неа и доволно слатка за вас. Еластичното деколте може да се истроши од рамената. Кратки, трепети ракави. Преклопување на чипка со тонална, плетена обвивка. Стајлинг на пуловер. Предно копче на факс; Еластична лента за половината. Тело и постава : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ