• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Се прашувам девојки на нација Тери крпа шорцеви, големини 4-18

Се прашувам девојки на нација Тери крпа шорцеви, големини 4-18

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете симпатична и удобна во нејзината колекција за гардероба со овие шорцеви од терито, од чудо нација за да го комплиментира нејзиниот стилски летен изглед. Повлечен стил. Еластична половината за оптимална удобност. Супер мек. Удобност без ознаки. 54% памук/46% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Тери крпа шорцеви за девојчиња од чудо нација.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ