• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Моден Сунѓер Цврста Лента За Коса Жени Коса Глава Обрач Слатки Девојки Коса Лента Светло Кафеава

Моден Сунѓер Цврста Лента За Коса Жени Коса Глава Обрач Слатки Девојки Коса Лента Светло Кафеава

 
DEN 111.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Моден Сунѓер Цврста Лента За Коса Женски Обрач За Коса Слатки Девојки Лента За Коса Карактеристика : Нов моден дизајн, Многу популарен.Примени на полот : Женимногу удобна Ткаенина За Истегнување, совршен подарок за себе или за пријателите.Обезбедете одлични перформанси за апсорпција, фитил, издржливост и отпорност на триење.Овие убави облоги за глава се одлични за носење во спортски или секојдневни модни облеки или за џогирање/возење велосипед со вашите пријатели.Материјал : Облека : 15x3cm Package Вклучуваат : 1pc Headbantnote : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно Мерење. КСИКСИСТАРИЈ Моден Сунѓер Цврста Лента За Коса Женски Обрач За Глава На Коса Слатки Девојки Лента За Коса За Коса. Истражете Ја Вашата Креативност : ние сме посветени на славење на убавината, самоизразувањето и креативноста со нашата целосна линија на шминка, од темели, коректори и бронзери до маскара, моливи за веѓи, ајлајнер и кармин.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ