• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Прекини-Далас Каубои за патувања, 2-пакувања

Прекини-Далас Каубои за патувања, 2-пакувања

 
DEN 160.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој сет на перници за патувања вклучува перница за патувања во U-вратот и патна перница 11 "x 19 ". Има полиестер на сеопфатно печатење. Перниците се исполнети со рециклирано полиестерско влакно. Перници за патувања во Далас Каубои 2pk : Вклучува перница за патувања во U-вратот и перница за патувања 11 "x 19". Полиестерско покритие на сеопфатен печатење. Исполнето со рециклирано полиестерско влакно. Има официјално лого на Далас Каубои.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ