• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Редовно вклопување на памучни фармерки за машка и голема машка машка машка и голема машка

Редовно вклопување на памучни фармерки за машка и голема машка машка машка и голема машка

 
DEN 239.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Безвременски стил е ваш во овие фармерки за подигање од Рустлер. Класичен изглед за работа или викенд. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6.1 "Полови : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45", моделот носи големина 30 x 30. Редовно вклопување седи на природен половината. 100% памук. Bootcut. Поштеда-лета со затворање на копчињата. Два предни џебови; Две џебови. Јамки на појас. Машина за перење. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ