• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стерлинг сребрен Cr аква прстен

Стерлинг сребрен Cr аква прстен

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Jordanордан Сина NYујорк знае што е жешко. Ќе станете екстатични со елеганцијата, безвременската вредност и фините детали што влегуваат во секое парче накит. Горди сме да кажеме дека целиот наш накит поминува со најголема контролна инспекција. Со 40 -годишно искуство, Jordanордан Блу NYујорк е секогаш трендсетирање и ве одржува мода напред. Стерлинг сребрен CR аква прстен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ