• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Брилијантност фино накит кубни обетки од цирконија во 10к жолто злато

Брилијантност фино накит кубни обетки од цирконија во 10к жолто злато

 
DEN 1280.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Пријатна мода за уво, овие обетки со обрач во стилот на Хјуги со висина од кубни цирконија се создаваат во 10к жолто злато. Изработени во полска завршница, овие обетки на Хуги Хуп имаат безбедно затворање на шипката за шарки. Овие обетки имаат вкупно 10 чисти квадратни кубни цирконија камења кои мерат 2мм и 2 кубни камења во форма на срцева цирконија кои мерат 4мм. Одлично за положување. Носете сами или со други парчиња накит. Совршен за давање подароци. Женски златни обетки. Женски златни обетки. Женски кубни обетки од цирконија. Женски кубни обетки од цирконија. Создадено во 10к жолто злато : тркалезна хуги -обрач со кубна цирконија. Висока полска завршница : Безбедно затворање на шипката за шарки. Содржи десет 2мм чисти квадратни кубни камења цирконија и два 5 мм чиста форма на срцева форма на цирконија. Златото е живописно и луксузно : Одржувајте оригинална состојба и боја со мешавина од благ сапун и вода или крпа за накит. Совршен за давање подароци. Минималистички стил. Може да се носи со други додатоци за накит. Брилијантност фино накит. Женски обетки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ