• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Интегри РК Играчка Модел Хоп-апс Т7920СИНА 2-Брзинска Поддршка За Домување За Јато

Интегри РК Играчка Модел Хоп-апс Т7920СИНА 2-Брзинска Поддршка За Домување За Јато

 
DEN 4479.84

Количина на стоки
Достапно на барање

ПРЕГЛЕД : Додадете неколку светкави погледи на вашето возење и надградете ги перформансите и издржливоста во исто време со нашите надградби Од Легура или јаглеродни влакна. Повеќето од нашите делови од легура или графит се прецизно обработени, а деловите од легура на алуминиум се достапни со елоксирана завршница во повеќе бои за да помогнат во усогласувањето на вашата шема на бои. ЗАБЕЛЕШКА : некои делови вклучуваат нов хардвер каде што е применливо, но некои делови се дизајнирани да го користат вашиот оригинален хардвер и сврзувачки елементи. Треперењето може да биде потребно за совршено усогласување и поставување. Некои делови може да бараат трајна модификација на возилото за монтирање. Некои делови може да елиминираат одредени карактеристики НА ОЕМ. Упатствата за инсталација не се вклучени; ако не знаете како да го инсталирате делот, ве молиме побарајте помош од вашиот локален дилер. Пред инсталацијата, проверете ги металните до металните сврзувачки елементи за затегнатост и користете течен навој кога е потребно, бидејќи некои компоненти се собрани само за пакување. Точка Т7920СИНА Баркод : 91789004004 Материјали Со Врвен Квалитет И Врвна Изработка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ