• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Метални Предни И Задни Држачи за Раце Со Игла За Рк Делови За Надградба На Автомобили, 3

Метални Предни И Задни Држачи за Раце Со Игла За Рк Делови За Надградба На Автомобили, 3

 
DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно на барање

100% Сосема Нов Изработен Од Висококвалитетен Метерјал, Посилен И Потрајен, Го Подобрува Изгледот Лесен За употреба,Лесен за замена количина : 4 парчиња погоден за : 1/14 144001 144002 144010 1/12 124016 124017 124018 124019материјал : Метал Боја : содржина на блу пакет : 2 х Предна Рака Монтирање2 х Задна Рака Монтирање 4 х Суспензија Рака Пинонсамо Горенаведената Содржина На Пакетот, Други Производи Не Се Вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Лесен за употреба,Лесен за замена. Изработени Од Висококвалитетен Метеријал, Посилни и Потрајни, Го Подобруваат Изгледот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ