• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Слатки Чаши Слатки Чаши Чај Кафе Чаша Со Рачка Млеко Чаша Двојно Ѕид Изолирани Стакло Еспресо Чаши Стакло Подарок За Личен Роденден Денот На Вљубените И Канцелариј

Слатки Чаши Слатки Чаши Чај Кафе Чаша Со Рачка Млеко Чаша Двојно Ѕид Изолирани Стакло Еспресо Чаши Стакло Подарок За Личен Роденден

 
DEN 240.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Исто така е многу погоден како подарок за шега, размена на подароци за бели слонови, божиќен подарок. Изработен е од висококвалитетно стакло, а сите стаклени шолји за кафе може да се исчистат во машина за миење садови. Ве молиме потврдете ја големината пред да ја купите. Боја : 6 опции.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ