• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нулум Габи Рака Демне Кожа И Јута Текстура Погранична Област Килим, 8' 10', Сива

Нулум Габи Рака Демне Кожа И Јута Текстура Погранична Област Килим, 8' 10', Сива

 
DEN 710.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Едноставна но уникатна и стилска оваа рачна кожа и јута килим прави одличен додаток на секој простор. Овој килим дава природно, но топло чувство и е мек под нозете. Нулум Габи Рака Демне Кожа И Јута Текстура пограничната Област килим. Раката Се Наѕираше. Произведено Во Индија. Материјал : 75% Кожа, 15% Јута, 10% Памук. Поддршка : Нема Поддршка. Поставување : Затворен. Препорачани Соби : Спална Соба, Трпезарија, Дневна Соба, Ходник, Кујна.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ