• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тевазу Светло Сива 6' 7 9 ' Традиционален Тепих Со Правоаголник

Тевазу Светло Сива 6' 7 9 ' Традиционален Тепих Со Правоаголник

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Традиционалната Колекција На Теписи Во Тевазу се одликува со централен дијамантски мотив и координирачки бои, вклучувајќи блуз, слонова коска, ' рѓа и тен. Оваа колекција стои неверојатно против густ сообраќај, излевање, деца и домашни миленици, за да можете да ја поставите во секоја просторија. Тоа е затоа што е направен од полипропиленски влакна, што е еден од најтрајните материјали. Килимите во оваа колекција се направени од среден куп и се чувствуваат меки под нозете, што ги прави совршени за простори за живеење и спални соби. Машина произведена Во Турција. Редовно вакуумирајте и исчистете го местото со сува крпа. 100% Полипропилен. Машина Ткаени Во Турција. Среден Куп. Висина На Купот : 0,3". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен, Овој Традиционален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Сина/Изгорена Портокалова. Нијанси на . 7' х 9 ' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Среден Куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ