• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Игра Шатор Тепих Деца Килим Дете Игротека Мат За Расадник Бебе Соба Пикник

Игра Шатор Тепих Деца Килим Дете Игротека Мат За Расадник Бебе Соба Пикник

 
DEN 415.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис. Ова е цртан филм игра шатор килим кој може да се стави во детската соба, дневна соба, итн, така што ќе може да седат на подот. Тоа е премиум килим кој им дава на вашите деца удобен топол допир кога играат на подот. Совршената изработка на овој тепих ќе ви даде одлично искуство за употреба. Карактеристики. - Материјал : Полиестерски влакна. - Големина : Околу 110, 00Х110, 00Х0, 30см/43, 23Х43, 23Х0, 12 инчи. - Изработен од врвен материјал од полиестерски влакна за долго време и издржлива употреба. - Овој тепих не е само За Децата Играат Шатор, но совршена декорација во расадник, детска соба, студентски дом, итн. - Оваа подлога е совршен домашен декор за спална соба, детска соба, соба за девојчиња, расадник, дневна соба во студентски дом или работна соба и хармонично се вклопува со повеќето подови и мебел. - Цртан тепих е совршен за декор за детска соба, не само што изгледа симпатично и модерно, туку и создава топол и удобен простор за децата. - Меката површина ги прави вашите деца и бебе поудобни и топли кога играат на подот. Изработен од врвен материјал од полиестерски влакна за долго време и издржлива употреба. Овој тепих не е само За Децата Играат Шатор, но совршена декорација во расадник, детска соба, студентски дом, итн. Оваа подлога е совршен домашен декор за спална соба, детска соба, соба за девојчиња, расадник, дневна соба во студентски дом или работна соба и хармонично се вклопува со повеќето подови и мебел. Цртан тепих е совршен за декор на детската соба, не само што изгледа симпатично и модерно, туку и создава топол и удобен простор за децата. Меката површина ги прави вашите деца и бебе поудобни и топли кога играат на подот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ