• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ших Цу Поводник Или Држач За Клучеви

Ших Цу Поводник Или Држач За Клучеви

 
DEN 799.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник куката виси надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2 1/2 внатре. од основатакачката се отвора околу 1 инчи.Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1 1/2 внатре. долги простории за закачување со помош на завртка или шајка за облоги одлично за домот или канцеларијата да држат клучеви, поводници или речиси се.дизајн - Ших Цудимензија - 4,25 х 1 х 7 инчи.Тежина на предметот-0,75 килограми.- SKU : ZX9 CRLT18097 Карактеристики плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куката виси надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2 1/2 внатре. од основата. Куката се отвора околу 1 инчи. Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1 1/2 внатре. долго. Многу простор за закачување со помош на завртка или шајка за облоги. Одлично за домот или канцеларијата да држат клучеви, поводници или речиси се. Дизајн-Ших Цу. Димензија-4,25 х 1 х 7 инчи. Тежина на предметот-0,75 килограми. - ШКУ : ZX9 CRLT18097.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ