• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Домашна Суштина Бајрон Оге Плетен Жакард Вкупно Затемнување Завеса Панел

Домашна Суштина Бајрон Оге Плетен Жакард Вкупно Затемнување Завеса Панел

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Комбинирање на луксузен стил со функционалност, Нашата Домашна Суштина Бајрон Оге Плетен Жакард Вкупно Затемнување Прозорец Завеса Панел е совршено ажурирање за да се облекуваат секој прозорец. Огеев плетен жакард дизајн е прикажан во богати неутрални нијанси, создавајќи луксузен сјај и текстура. Тешката ткаенина користи завршница за пена и сврзување што го подобрува панелот за да ја блокира целата сончева светлина, да обезбеди максимална заштитна бариера од упад на бучава и да понуди максимално ниво на приватност и заштеда на енергија. Горната завршница со сребрена громета го олеснува закачувањето, отворањето и затворањето на панелите во текот на денот; се вклопува до прачка со дијаметар од 1,25". Со 100% вкупни својства на затемнување, овој прозорец панел е совршен додаток за спални соби, медиумски соби или какви било приватни простори, давајќи му на вашиот дом раскошна и современа привлечност. Ниво на осветлување : Црн Амбиент На Теренот. Домашна Суштина Бајрон Оге Плетен Жакард Вкупно Затемнување Панел : Вклучува 1 Прозорец Завеса Панел. 3 Достапна Големина : 50 "W x 84 " L, 50"W x 95"L, 50"W x 108" L. Повеќе Бои Достапни Како Јаглен, Слонова Коска. Шема : Жакард. Стил На Домашен Декор : Модерен, Современ. 100% Полиестер. Плетени Жакард Оге Дизајн. Луксузен Сјај И Текстура. Тешка Ткаенина. Пена И Сврзување Заврши. 100% Вкупно Затемнување. Ја Блокира Целата Сончева Светлина И Друга Надворешна Светлина. Ниво На Осветлување : Црн Амбиент На Теренот. Енергетски Ефикасен. Максимална Заштеда На Енергија. Максимална Бариера За Блокирање На Упадот На Бучава. Максимално Ниво На Приватност. Совршен За Спални, Медиумски Соби И Секој Приватен Простор. Врвен Третман : Громови. Се вклопува До Прачка Со Дијаметар од 1,25 инчи . Машина За Перење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ