• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Прозорец Третман Полу Чиста Кујна Спална Соба Фарма Куќа Декор

Прозорец Третман Полу Чиста Кујна Спална Соба Фарма Куќа Декор

 
DEN 485.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Пролет Гном Прозорец Завеса Во собата Со Нивоа И Валанс, 3 Парчиња Прачка Џеб Валанс Џуџе Маргаритки Бубамари Цветни Цвеќиња Прозорец Третман Полу Чиста Кујна Спална Соба Куќа Декор (52" W x 18" L) Содржина На Пакетот : пакетот вклучува 2 Нивоа со димензии 27,5"x24" и 1 Валанс со димензии 54"x18", соодветно покријте го вашиот мал прозорец, комплетирајте го изгледот на вашата кујна прозорци. Филтрирање на светлината : овие полупроѕирни нивоа на завеси не се транспарентни, дифузираат несакана светлина додека нудат приватност. Дајте и на вашата соба нов изглед.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ