• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
LOMAKNOTI RHANE Vaild 4 '6' сив ориентален килим во затворен простор

LOMAKNOTI RHANE Vaild 4 '6' сив ориентален килим во затворен простор

 
DEN 9231.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој современ килим во стилот на границата може да се пофали со елеганција што ќе го претвори вашиот простор во оаза на модерен луксуз, во кој има суптилна длабочина и димензија создадена преку тонски контраст. Деликатни, цветни инспирирани елементи се преплетуваат низ центарот на килимот во совршена симетрија, врамени од украсни дизајни околу границата. Идеално за најразлични стилови на украси, овој килим е дизајниран да одговара на вашиот дом и начин на живот без напор, во кој има софистицирано чувство и разноврсна палета на бои. Секој килим е машински изработен со употреба на најсовремени разбои, со низок профил на супер-мекото полипропилен предиво што се чувствува одлично и ви овозможува да уживате во дизајнот на високо ниво без проблеми. Покажете ја оваа прекрасно ткаена област килим во дневна соба, канцелариски простор или јадење склона кон истурање без страв од бледнее или дамки. Издржливоста на ова парче гарантира дека ќе го одржи својот карактеристичен изглед и чувство за наредните години. Машината направена со 100% полипропилен. Поддршка на јута . LOMAKNOTI ENDOOOR килими се совршен начин да го стилизирате вашиот дом . сива/крем ориентална шема, покривајќи 23,25 квадратни метри . Висината на купот 0,35 е совршена за области со висок сообраќај. Издржливата конструкција е совршена за области со висок сообраќај. Лесен и отпорен на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала област прво . точна големина на производот : 4 'x 6'.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ