• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Главни кактуси печатени панел за завеси

Главни кактуси печатени панел за завеси

 
DEN 239.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Mainstays Cacti е прекрасна печатена панел Grommet, дизајниран да го осветли декор на која било просторија. Панелот се мери во должина од 52 ”и 63”. Упатства за нега : Машинско миење ладно. Нормален циклус. Измијте одделно. Користете благ сапун. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Користете топло железо доколку е потребно. Увезени. Направено во Кина. Содржината на ткаенината е 100% полиестер, а Громет е 100% железо. Овој панел за завеси е достапен во следниве бои : црна, сина, сива и зелена боја. Исто така, достапен е во громите панели 52 „x 63“ и 52 “x 95”. Сите предмети се продаваат одделно. • Прекрасни печатени кактуси на Grommet панел • Достапно во следниве бои : црна, сина, сива и зелена • Достапни големини : 52 „x 63“, 52 “x 84” и 52 ”x 95” • Ткаенина : 100% полиестер, полиестер, полиестер, 100% полиестер, Громет 100% железо • Увезено • Изработено во Кина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ