• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Georgeорџ Машки и големи машки Раглан Раглан со кратки ракави, 2-пакувања, големини до 5xL

Georgeорџ Машки и големи машки Раглан Раглан со кратки ракави, 2-пакувања, големини до 5xL

 
DEN 271.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Главниот дел во вашата гардероба што ќе се движи со вас и ќе ве остави суви со својствата на влагата. Tee со кратки ракави од Georgeорџ има ажуриран изглед со ракави на Раглан и шема на блокирана боја. И, исто така, добивате солидна маичка во овој мора да имате два пакувања. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две тимови. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Заврши за влага за да ви помогне да ве олади и суви; Вклучува еден цврст и еден стил на блокирање во боја. РАГЛАН РАБОТНИ РАБОТИ 2 ПАК ЗА МАИ ОД GEОРGE.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ