• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Поло Маици За Мажи Пролет Лето Моден Ревер Патент Со Кратки Ракави Печатена Кошула Топ Машки Кошули

Поло Маици За Мажи Пролет Лето Моден Ревер Патент Со Кратки Ракави Печатена Кошула Топ Машки Кошули

 
DEN 271.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : М Биста : 111см/43.70" Должина : 72см/28.35" Ракав : 23см/9.06" Рамо : 47см/18.50" Големина : Л Биста : 116см/45.67" Должина : 74см/29.13" Ракав : 24см/9.45" Рамо : 49см/19.29" Големина : XL Биста : 121см/47.64" должина : 76см/29.92" ракав : 25см/9.84" рамо : 51см/20.08" големина : ххл Биста : 128см/50.39" должина : 78см/30.71" ракав : 26см/10.24" рамо : 53см/20.87" големина : хххл биста : 135см/53.15" должина : 80см/31.50" ракав : 27см/10.63" рамо : 55см/21.65" менс пролет И лето Мода Ревер патент краток ракав печатена маица топ точка специфики : сезона : пролет и лето пол : мажи Повод : дневен и домашен стил : мода И секојдневен Материјал : тип на полиестерска шема : печатена должина : должина одговара : ОДГОВАРА за карактеристики на Големина : 1111 Microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7.8 Unnormal0 € материјал е изработен од Материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Одлични карактеристики : Модниот дизајн ве прави попривлечни. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. ●Натпревар ● машкиот врв е лесен за совпаѓање и може добро да се совпадне со шорцеви, хеланки, фармерки и стебла за пливање. ●Прилики}машкиот врв е одличен избор за работа, одмор, состанок, забава и секојдневно носење. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧЕ Врвен Материјал : Меката ткаенина ја прави кожата на поло кошулата пријателска и дише за носење во текот на целиот ден. Удобен и доволно издржлив за секојдневна употреба. Машки Поло Маици За Прилики : активности На Отворено и секојдневно секојдневно носење како голф, пешачење, риболов, тренинг, одмор и бизнис, работа и сл. Овие поло маици се исто така подароци за вашите пријатели. кошули за мажи. менс поло маици краток ракав. бели поло маици за мажи. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ