• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нема граници за машко и големи машки панталони за џогер, големини XS-5XL

Нема граници за машко и големи машки панталони за џогер, големини XS-5XL

 
DEN 448.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Вашите омилени џогери штотуку добија пријатна надградба. Со трендовски силуета и лесен стил на влечење, овие без граници за џогерни панталони за машко руно се изработени во удобно руно од памук-мешавина-совршени за вашиот изглед дома или секојдневно активности на отворено. Исклучиво на. Нема граници со панталони со џогер за мажи. Увезени; Машина за перење; 60% BCI памук 40% полиестер. Влечење еластична половината; Две странични џебови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ