• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Chaps Машка машка 5-џебна тетка, тенок директен крајбрежен простор, миење на панели до 52

Chaps Машка машка 5-џебна тетка, тенок директен крајбрежен простор, миење на панели до 52

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Чапс машката крајбрежје миење со 5 џебни тетки тенок, тенок пант, е прва предност на секојдневниот човек. Оваа пантолона е направена со дополнителна мека измислица која нуди низ целата истегнување за максимална удобност со брендирање на поглавја на задната лепенка. Зашилените џебови беа направени за издржливост. Флексот на половината може да се прошири за вклопување во удобност. Екстра мека. Брендирање на поглавја на задната лепенка. Занишани џебови. Флекс лента за половината. Машина за перење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ