• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Wrangler Men's Outdoor Вода затегнување на карго Пант

Wrangler Men's Outdoor Вода затегнување на карго Пант

 
DEN 367.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Wrangler Men's Outdoor Comfort Flex Cargo Pant има отвратителна вода, најлонска ткаенина за да ве одржи суво и удобно флексибилно ниво на половината што се движи со вас. Со странични поштенски џебови за чување на вашите работи, ова е совршена пантолона за секој човек на отворено. Пар со нашите кошули на отворено за целосен изглед. Направено со квалитетот што го очекувавте од Wrangler. Вртежната вода за водата на Wrangler, се протега карго Pant има отвратителна вода, најлонска ткаенина за да ве остави суви и удобно флексибилно ниво на половината што се движи со вас. Со странични поштенски џебови за чување на вашите работи, ова е совршена пантолона за секој човек на отворено. Пар со нашите кошули на отворено за целосен изглед. Направено со квалитетот што го очекувавте од Wrangler.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ