• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Wrangler редовно се вклопуваат во комунални услуги за права нога, брои, пакувања

Wrangler редовно се вклопуваат во комунални услуги за права нога, брои, пакувања

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Одговорете на повикот на авантура со Wrangler® Men's Outdoor Pant Pant. Оваа разноврсна пантолона ќе ве задржи подготвени за сè што чека на одлично на отворено и доаѓа со најразлични практични карактеристики што ќе ви бидат корисни. Секој пар комунални панталони има многу џебниот простор за вашите најважни работи, вклучувајќи два слаби предни џебови, два џебови на колкот, џеб за комунални услуги на задната лева нога и поштенски џеб за дополнителна безбедност. Надворешната алатка за комунални услуги, исто така, доаѓа со засилен удар и трајна конструкција на памук со само навестување на истегнување за подобра подвижност. Со 1947 година, Wrangler® го постави стандардот во оригинална удобност и квалитет. Со западните корени ткаени во секој стил, Wrangler® е посветен да понуди легендарен изглед што се вклопува во модерното време додека му оддава почит на своето богато наследство. Автентичноста и вредноста го прават Wrangler® еден од најверните брендови во светот. Неговите колекции за мажи, жени и деца изгледаат и се чувствуваат одлично, инспирирајќи ги сите што ги носат да бидат силни и подготвени за секојдневниот живот. Директно одговара. Директно преку седиштето и бутот. Замачкани предни џебови. Заварувајте ги џебовите на колкот. Поштенски џеб на десната страна цвест. Подгответе го џебот за комунални услуги на левата нога. Засилен удар. Писени панели на задните нозе.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ