• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Фустани Миди Фустан, А-Линија Краток Ракав Повик Круг Деколте Цветни Лето Фустан Топла Розова XL

Женски Фустани Миди Фустан, А-Линија Краток Ракав Повик Круг Деколте Цветни Лето Фустан Топла Розова XL

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Тркалезно Деколте трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Информации за производот : . - Материјал : Мешавина Од Памук. Должина На Ракавот Во Стил : Должина На Облека Во Стил На Кратки Ракави : Средна Должина-Стил На Врат На Облека : Тркалезно Деколте-Стил На Фустан : А-Линија-Шема : Цветна-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Дами Фустан Големина : С САД : 6 Биста : 96см/37,80" Рамо : 47см/18,50" Должина : 95см/37,40" Големина : М САД : 8 БИСТА : 100см/39,37" Рамо : 48см/18,90" Должина : 96см/37,80" Големина : Л САД : 10 Биста : 104см/40,94" Рамо : 49см/19,29" должина : 97см/38,19" Големина : xl us : 12 биста : 108см/42,52" рамо : 50см/19,69" должина : 98см/38,58" големина : ххл сад : 14 биста : 112см/44,09" рамо : 51СМ/20,08" должина : 99см/38.98" Женски Летни ФУСТАНИ. Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ