• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Ретро Фустан Од 1950 тите Краток Ракав Гроздобер Голем Замав Фустан Сино

Женски Ретро Фустан Од 1950 тите Краток Ракав Гроздобер Голем Замав Фустан Сино

 
DEN 826.72

Количина на стоки
Достапно на барање

89 " Должина : 104cm/40.98 "Рамо : 39cm/15.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Опис : печатени стил фустан функција Краток Ракав и висок половината линија додадете ласкави детали што ќе направат да се чувствувате сигурни.45" Половината : 72см/28.46" Должина : 105cm/41. Големина : S/M/L/XL/XXL.А-линија силуета со шема печатени.75" Ракав : 24cm/9. Големина : М Биста : 90см/35.45" Половината : 85cm/33.45" Половината : 68cm/26.35" Ракав : 24cm/9. Големина : XL Биста : 99cm/38.45 "Половината : 76cm/29.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД., секси и покажете ја вашата клучна коска.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ