• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бесплатно собрание на женски измешан мини фустан

Бесплатно собрание на женски измешан мини фустан

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Ниво и руфи .. Поминавме девојче! Мини фустанот на Бесплатниот собрание е лесен и лесен, стил на добар добар стил сигурно ќе биде новата суперerstвезда на вашата гардероба .. само лизгајте го и гледајте како ја работи својата магија. Исклучиво на. Материјал : 100% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : полу-опремена. Должина : мини фустан; 36 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Екипаж на рафли со копче и клуч; само-вратен појас; Руфл полите; нелиран. Ниво на измешаниот мини фустан за жени од слободно собрание.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ