• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бесплатно склопување Miniенски квадратен врат мини фустан со ракави на руфли

Бесплатно склопување Miniенски квадратен врат мини фустан со ракави на руфли

 
DEN 388.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Концептот е едноставен, ефектот е толку стилски. Фустанот на квадратниот врат на Слободен склопување има без напор дизајн, додава неколку удари и исто како што имате секојдневен фустан кој е женски и забавен. Лизгајте го овој фустан со некои сандали, обетки за обрачи и подготвени сте да го украдете шоуто. Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : мини фустан; приближно. 33 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки, ракави за тресење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : квадратно деколте пред и задниот дел со задниот дел; Супер-меко чувство; нелиран. Облечен на женски квадратни врат од слободно собрание.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ