• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гилдан Млади Ултра Памучна Маица, Стил Г2000Б, 2-Пакет

Гилдан Млади Ултра Памучна Маица, Стил Г2000Б, 2-Пакет

 
DEN 239.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Ултра Памук® Младинска Маица пепел 99% памук/1% полиестер; Спорт Греј 90% памук/10% полиестер; безбедносни бои 50% памук/50% полиестер. Беспрекорна јака со двојна игла 3/4 Инчи. Залепен врат и раменици; Ракав Со Двојна игла и долни рабови. Четвртина-се сврте кон елиминирање на централниот набор. 100% памук. Големи Момчиња. Гилдан. Екипажот. Краток Ракав.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ