• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Момчиња Тежок Памук 5. оз. Маица Пакет

Момчиња Тежок Памук 5. оз. Маица Пакет

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно на барање

100% претходно испукан памук; беспрекорен не зашиен ? јака; залепен врат и раменици; етикета за солза за лесно етикетирање; ракав со двојна игла; долните рабови четвртина-свртени за да се елиминира централното наборување; големината 2 T е странична; Етикетата ЗА Следење НА CPSIA е во Согласност поставена во долниот раб; Гилдан Бојс Тежок Памук 5,3 мл. Маица 10 Пакет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ