• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Младите Греј Нотр Дам Борбата Против Ирската Логото Тим Маица

Младите Греј Нотр Дам Борбата Против Ирската Логото Тим Маица

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Подарете го вашето дете оваа свежа Нотр Дам Борба Против Ирската Маица за секојдневен приказ на тимски дух. Одликувајќи се со класична конструкција на маици, овој врв обезбедува секојдневно чувство за максимална удобност. Плус, впечатливата Борба Против Нотр Дам ирската графика е совршена завршница. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 100% Полиестер. Увезени. Официјално лиценциран. Краток ракав. Вратот на екипажот. Бренд : Надворешни Работи. Графика за печатење на екранот. Машинско перење со облека внатре кон надвор, исушете се ниско.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ