• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Предучилишна Акција Време ЦД

Предучилишна Акција Време ЦД

 
DEN 127.68

Количина на стоки
Достапно на барање

ОВА ЦД е полно со акциони песни за фини и груби моторни вештини. Тие се забавни и помагаат во развојот на децата. Претставите со прсти и многу повеќе се поставени на прекрасна колекција на омилени деца. Предучилишно Време ЗА Акција ЦД : Развијте фини и груби моторни вештини. Поставете колекција на омилени деца. Акциони песни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ