• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
2. Carat T.G.W. Руби и бел дијамант акцент Стерлинг сребрен сет за накит од 3 парчиња

2. Carat T.G.W. Руби и бел дијамант акцент Стерлинг сребрен сет за накит од 3 парчиња

 
DEN 3199.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Додека секогаш има отворена покана да се украсите во пенлив накит, изборот на парчиња што раскажуваат приказна е дополнителен бонус. Затоа ќе ги сакате оригиналните скапоцени камења и дијамантски прстен, ѓердан или обетки во оваа колекција. Секоја од овие опции во стилот нуди можност да ја покажете вашата личност. Одете на впечатливи обетки за да ја одразувате вашата смела страна или да изберете ѓердан за приврзок за суптилен стил. Изберете го вашето омилено парче (или парчиња) и спарете ги овие пенливи lубовници со вашите секојдневни омилени или додајте ги во нежен вечерен ансамбл за прекрасен додаток што е уникатно вас! 0,925 Стерлинг Сребрен 3-парчен сет. Се карактеризира со овална форма оригинална рубин. Бела дијамант 1/20 карат вкупна тежина. Вклучува пар обетки-прстен и приврзоци со ланец од 18 "l. Прстен достапен во големини 6-7-8.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ