• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
48 W 22 H 4 D 4 F, Pitch, Richland Architectural одделение PVC Gable Brace

48 W 22 H 4 D 4 F, Pitch, Richland Architectural одделение PVC Gable Brace

 
DEN 320.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загради за Gable нудат широк спектар на уникатни украсни украси. Декорациите на Гејбл се брза надградба и му даваат на вашиот дом поцелосна привлечност. Гејблските држачи ги зголемуваат големите места со додавање на архитектонски интерес и детали, или изгледаат одлично во легнување и пергола. Тие се совршени за облекување врвови на тремови и влезови. Заградите без одржување се непропустливи на природните елементи. Терени на располагање во 4/12 преку 16/12, повикајте на терени за нарачки. Едно парче е лесен и лесен за инсталирање. Надворешни смола, пластика, дрво и алуминиумски производи. Попрскајте ги врвовите на покривот и пергола, тремови и влезови. Инстант реновирање со минимално време и напор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ