• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дух Лен Домашен Елек. Близнак Микрофибер Традиционални Белаџо Морнарица Медалјон Лист Во Собата

Дух Лен Домашен Елек. Близнак Микрофибер Традиционални Белаџо Морнарица Медалјон Лист Во Собата

 
DEN 191.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Со различни различни печатени избори за дизајн, овој луксузен сет на листови прави одличен додаток на секоја домашна колекција. Овие меки чаршафи се апсолутно задоволство за спиење и осветлување на декорот на секоја спална соба. Вклучува : (1) вграден лист, (1) рамен лист и (2) навлаки за перници. Димензии : вграден лист (54" х 75" + 12"), рамен лист (81" х 96") навлаки за перници (20" х 30"). Карактеристики : ткаенината Со Двојна четка е исклучително мазна и супер мека на допир, отпорна на брчки, без пилинг и лесна нега.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ