• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ХАНИВЕЛ ЛЕД Лумен Ѕид Правоаголна Безбедносна Светлина

ХАНИВЕЛ ЛЕД Лумен Ѕид Правоаголна Безбедносна Светлина

 
DEN 637.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Чувајте го вашиот дом или канцеларија осветлена Со ПРАВОАГОЛНА Безбедносна Светлина ПРЕДВОДЕНА Од Ханивел 2 Пакувајте Титаниум Греј. Една од најдобрите безбедносни мерки е едноставно да имате добро осветлена област. Овие безбедносни светла се цврсти, издржливи, долготрајни и светли. Овие безбедносни светла се брзи и лесни за инсталирање, а целиот хардвер што ќе ви треба е вклучен во кутијата. Овие ѕидни пакети имаат неколку големи предности во однос на нивните потрадиционални претходници. Прво е самите LED светилки. Наместо една сијалица, овие безбедносни светла на Honeywell всушност имаат 42 интегрирани LED светла. За разлика од СВЕТИЛКИТЕ СО БЛЕСКАВО светло, ОВИЕ LED светла никогаш не треба да се менуваат, така што нема да останете во темнина. Ова ефикасно ги прави безбедносните светла без одржување. LED ѕид пакет безбедност светлина. Излеана алуминиумска конструкција. Нема сијалица за замена. Фотоелементот обезбедува автоматско вклучување/исклучување. 5-годишна гаранција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ