• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тркалезна Плажа Крпа Ќебе Шема Шарени На Смешни Кактус И Сочни Домашни Растенија Диви Патувања Круг Кружни Крпи Мат Таписерија Плажа Фрли

Тркалезна Плажа Крпа Ќебе Шема Шарени На Смешни Кактус И Сочни Домашни Растенија Диви Патувања Круг Кружни Крпи Мат Таписерија

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашата Тркалезна Подлога е совршена за излети во паркот, чување песок на плажа или уживање во викенд надвор од кампување. Тркалезна Крпа за Плажа убаво се преклопува за лесна преносливост и складирање. Можете исто така да ги ставите рамената Како Шал за да го блокирате сонцето покрај надворешната употреба, можете да користите и Во вашиот дом Како Материјал За Јога Мат : Микрофибер И Издржлив пешкир. Големина : Дијаметар 60 инчи (1,5 м). Удобен, убав и квалитетен, Лесен за тркалање или преклопување за лесна преносливост и складирање. Легнете удобно на прекрасните плажи ширум светот без вознемиреност од песок што ќе ја зафати целата облека/тело, понекогаш можете да ги облечете рамената за да го блокирате сонцето.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ