• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Глобал 13204c Радијатор Одговара изберете: 2011 - , ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ

Глобал 13204c Радијатор Одговара изберете: 2011 - , ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ

 
DEN 1583.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Радијаторите се важен дел од системот за ладење на моторот. Главната функција на радијаторот е да ја извлекува и исфрла топлината од моторот. Радијаторите помагаат да се излади моторот за оптимални перформанси. Глобален Радијатор од 13204с.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ